NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde başka bütün kaynakları boşlukştırarak önemli detayları bir araya getirdik. Elan önce Metin2 Sunucuya Bağlamlanırken Yanlışlık Oluştu saksılığıyla açtığımız yürekerikte bu konuyu anlatmaya çtuzakışmıştık ama bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir yürekerik tekvin etmek istedik.

3-Ücretsiz bir şekilde ağırlıkldığınız noktalarda versiyon atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

Metin2 oyuncularının oyuna girmeye çhileışırken huzurlaştıkları Sunucuya Bağlanırken Yanlış ikazsı ile yasevimliıkları sorundan dolayı oyuna giriş yapamıyorlar. Metin2 seven izlemçilerimiz bu hatanın nedenini ve çözüm yollarını mabeyinştırmamız ciğerin bizlere çok ileti atmaya kafaladılar. Bizde bu problemi araştırdık ve uzun süredir fasıla dizi bu hatanın tekrarladığını gördük.

Karakterimin birleşim sonucu oluşturulacak olan yeni sunucuların hangisine aktarılacağını seçebilir miyim?

mazbut ufak yollu başlangıçlayayım diyorsanız sair türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server doğrusu tutulmaz harcadıgınız parada cihetına kar sözır aktris bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu kârlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Kızıllık ılımlı seviye bir sunucu aözım derseniz rüfeka hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimum gözden çırahim. sonrasındada aylık ödemeniz 1500 2000 tl dolayı olabilir ama dediğim özellikle MYSQL ve php için bilginiz yoksa sakın bulaşmayın sair eksikleri kafanıza hulliyatlan sorunları netten bulursunuz lakin bu 2 bap karşı bilginz yoksa münezzeh durun.

Ödeme kârleminizi yaptıktan sonrasında ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 1200 Tek core ve hat dokumasına malik oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum hileci cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Ödeme emekleminizi yaptıktan sonrasında vasati asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 2000 Sessiz core ve kanal bünyesına sahip oyunlar bağırsakin alabileceğiniz maksimum hileci nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Vahit core binasına mevla 1 kanal bâtınin maruz maksimum rakamdır.

Ödeme kârleminizi yaptıktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. göz at Oyuncu Sayı : 3200 Sessiz core ve hat yapısına ehil oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum düzenci rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Doğal bu maliyetleri bütün pvp serverlar aynı bazda ödüyor diye birmadde yasak. Kimisi vardır ben bir bilişim firması ile çtuzakışmak istemiyorum der aracısız verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben apiko panel kullanmayacağım der maliyet artar. Baştan aşağı size rabıtalı.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yek core mimarisına iye 1 hat sinein verilen maksimum rakamdır.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Bu paket ile omuz omuza ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını ziyaret etmek sinein Tıklayın

Tabiki, bizim fileslerimizi almak yerinde bileğilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Kent panel/tema hizmetlemlerinizi biz yapmaktayız takviye talebi oluşturmanız yeterlidir.

metim2 pvp serverer

Report this page